Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

MOKYMŲ PROGRAMA „INOVACIJŲ DIRBTUVĖS SU DESIGN THINKING“

MOKYMŲ PROGRAMA „INOVACIJŲ DIRBTUVĖS SU DESIGN THINKING“

Mokymų programa "Inovacijų dirbtuvės su Design Thinking" skirta 12 unikalių dalyvių grupei. Programa susideda iš 8 mokymų (iš viso 64 val.), kuriuose nagrinėjamos temos - Lyderystė, Inovacijos, Socialinis verslas ir Bendradarbiavimas. Mokymai integruojasi į 6 išvykas Lietuvos teritorijoje. Jie orientuoti į praktines veiklas, instrumentus ir metodus, vizitus į organizacijas, siekiant susipažinti gyvai su esama gerąja patirtimi. Išvykos yra suplanuotos į Dreverną, į Biržus, į Kauną, į Vilnių, į Dzūkiją ir į Šakių (arba Šalčininkų) apskritį. Pirmoji ir paskutinioji išvykos numatytos su 2 mokymo dienomis ir apgyvendinimu (1 nakvnynė), kitos – vienos dienos praktiniai mokymai.

Šių mokymų tikslas - didinti Širvintų rajono VVG teritorijos gyventojų ar teritorijoje veikiančių subjektų atstovų konkurencingumą, skatinti taikyti inovacijas veikloje organizuojant praktinius mokymus su „Design Thinking“.

„Design Thinking“ kūrybinio mąstymo metodas JAV skaičiuoja dešimtmetį, o Lietuvoje imtas taikyti visai neseniai. „Design Thinking“ principai remiasi aiškiais idėjos tobulinimo etapais, kuriuos išbandė pažangiausi užsienio universitetai JAV, Australijoje, Olandijoje. Šiuo mąstymo metodu inovacijas kuria tokios užsienio kompanijos, kaip „Nike“, „Microsoft“, „IBM“, „Google“, „Pepsi“ ir daugelis kitų. „Design Thinking“ metodas skirtas ne tik jauniems drąsiems ir ambicingiems jaunuoliams, norintiems pradėti savo verslą, tačiau ir verslininkams, siekiantiems atnaujinti savo veiklą, pritraukti naujų vartotojų.

Mokymų vadovė yra Simona Laiconaitė.

Simona: Beveik 8’erius metus dirbu socialinio verslo srityje: padedu socialiniams verslams kurtis, augti ir skleidžiu žinią apie juos tiems, kam ši forma vis dar sunkiai suprantama. Esu kūrusi ir vadovavusi didžiausiam ir stipriausiam socialinio verslo inkubatoriui Lietuvoje, o prisidėjusi savo žiniomis arba organizaciniais gebėjimais - prie visų socialinio verslo inkubatorių ir akseleratorių, kurie mūsų šalyje yra vykę per pastaruosius penkerius metus. Šiuo metu esu ir Lietuvos socialinio verslo asociacijos vadovė.

Greta šios linijos jau ketverius metus organizuoju istorijų renginius apie verslo, projektų ir profesines nesėkmes “Fail Nights”, dirbu su verslo įmonėmis diegiant pozityvią klaidų ir mokymosi kultūrą jų kolektyvuose ar komandose. Prieš metus drauge su bendražygiu Mantu Žalkausku pradėjome savo judėjimą “Freelancerių Dalykai” - audio formatu (tinklalaidėje) ir gyvai (renginiuose, konferencijose, seminaruose) dalinamės savo patirtimis ir įžvalgomis, kaip būti stipresniu laisvai samdomu profesionalu Lietuvos rinkoje.

Mokymai organizuojami pagal VPS priemonę „Vietos projektų pareiškėjų ir vykdytojų mokymas, įgūdžių įgijimas“. Iš viso yra gautas finansavimas 12.578,53 Eur (vertė vienam mokymo dalyviui – 1.048,21 Eur).