Nepamirštamos pamokos po atviru dangumi

Nepamirštamos pamokos po atviru dangumi

DSC_6227VŠĮ “Vikingų kaimas“ kviečia Jūsų mokyklos moksleivius į patyrimines pamokas po atviru dangumi.

Jau trečią kartą „Vikingų kaime“ vyks edukacijos, kurių tikslas – sukurti kiek įmanoma palankesnę aplinką „gyvam mokymuisi“ per dalyvavimą ir žaidimą pajungiant visus pažintinius pojūčius.

Visos edukacinės programos vyks natūralioje gamtinėje aplinkoje, senoviniuose statiniuose, palapinėse, rekonstruojant ankstyvųjų viduramžių aplinką. Edukacijoms skirtoje erdvėje bus „mini muziejus“: statiniai, palapinės, namų apyvokos daiktai ir kiti artefaktai, kurie geriausiai reprezentuoja šį laikmetį. Visus daiktus, eksponatus ir priemones programos metu dalyviai galės liesti, apžiūrėti ,ragauti, išbandyti (pasimatuoti ginkluotę ropštis į drevę, gaminti muilą, popierių ir kt…)

DSC_6023Vienu metu priimsime apie 40 dalyvių grupę (tiek, kiek telpa į didelį autobusą). Ši grupė bus dalijama į du pogrupius. Mokiniai apsirengs senoviniais rūbais ir leisis ieškoti „Vikingų kaimo“, kur dalyvaus dvejose edukacijose. Edukacijų trukmė apie 2val. Po edukacijos moksleiviai ir toliau galės puikiai leisti laiką gamtoje: iškylauti stovyklavietėje šalia upės, išmokti senovinių žaidimų, pasikepti ant laužo dešreles ar kitus, atsivežtus skanumynus (iki 2val.), veiks senovinių suvenyrų krautuvėlė.

Edukacijos vyks: Rugsėjo 14 – Spalio 2 dienomis.

Edukacijos vieta: Družų km., Širvintų raj.(50 km. nuo Vilniaus, 90km. Nuo Kauno, Panevėžio, 25km nuo Ukmergės).
Programos kaina:

6 eurai vaikui.,,

Būtina išankstinė registracija ir laiko rezervacija!