Gyvoji edukacija Vikingų kaime su/be baidarėmis

Gyvoji edukacija Vikingų kaime su/be baidarėmis

vikingu_baidaresPagaliau, galime Jus pakviesti suplanuoti savo sekmadieninę šeimos iškylą į gyvosios istorijos edukacijas “Vikingų kaime”.
Pirmoji yra numatyta birželio 28 d. (kitą jau planuojam liepos 19 d.)
Susiplanuokite laiką viduramžiškam nuotykiui.

Tiems, kas nematėte mūsų gražiojo baidarių maršruto Viesos-Družai – pati geriausia proga jį išbandyti.

O atplaukę į “Vikingų kaimą” baidarėmis galėsite, pasistiprinę ir išsimaudę upėje – susipažinti su senoviniais stalo žaidimais, pasimatuoti vikingo šarvuotę, pašaudyti iš lankų, išsikepti blynų ant laužo, ir šiltai pasišnekučiuoti su šio kaimo šeimininkais.

O dabar viskas nuo pradžių ir detaliau:
9.00 Atvyksta iš anksto užsiregistravę dalyviai, kurie nori išbandyti plaukimą baidarėmis Viesos-Družai
10.00 Plaukimo baidarėmis startas.

14.00 Lauksime jūsų ant Širvintos kranto, su paruošta laužaviete, karšta mėtų arbata. Pats laikas traukti iš krepšių atsivežtus skanėstus, dešreles, kurias galima bus pasikepinti ant jau paruoštų žarijų.
15.00 Senovinių stalo žaidimų turnyras. Trumpa istorija apie stalo žaidimus, kokiais žaidė Lietuvoje ir pasaulyje (10-15 min) ir žinoma praktinės užduotys, patiems išbandyti šiuos žaidimus.
16.00 Archainio maisto edukacija. Trumpa istorija apie maistą, daržoves ir kitas įdomybes. Kurensim laužą, malsim grūdus ir kepsime blynus. Ir juos skanausime patogiai įsitaisę ant kailių vikingų namelyje.
17.00 Senovės kariai. Istorijos ir mitai. Galėsite ne tik išgirsti, pamatyti, bet ir pasijusti “senovinio kario” kalyje. Bus supažindinami su to meto kario apranga, ginkluote, gyvenimo būdu. Bus galimybė pasimatuoti visą kario amuniciją, pasimokinti naudotis to meto ginklais (akstimis, lankais, ietimis…)
18.00 Laisvas laikas su maudynėmis Širvintos upėje. Įsigyti suvenyrų mūsų kioskelyje, ar pasimėgauti gilių kava.

Gyvosios edukacijos “Vikingų kaime” kainoraštis:

20 Eur šeimos bilietas, į kurį įeina dvivietė baidarė, jos transportavimas. Ir į ją sutalpinti galima dar vieną ar porą vaikučių, bei visa edukacinė programa Vikingų kaime (būtina registracija el.p. info@vikingukaimas.lt)

10 Eur šeimos bilietas, į kurį įeina edukacinė programa Vikingų kaime, laužavietė, bei laisvas laikas poilsiavietėje, maudynės Širvintoje.
5 Eur suaugusio bilietas