Kelionė baidarėmis pas vikingus

Kelionė baidarėmis pas vikingus
Rekomenduojami

Kelionė baidarėmis pas vikingus

0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 votes, average: 0.00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

Pasinerkite su šeima į nuotykį baidarėmis.

Gausite žemėlapį su užduotimis ir istorijomis, tad kelionė neprailgs nei vaikams, nei tėveliams. Plaukiant upe reikės dairytis į abi puses ir ieškoti užuominų ir stotelių. Runų raštu užšifruotose žinutėse ieškosite vikingų paslapčių, o jas įminę ir pasiekę vikingų kaimą – gausite dovanų. Nuotykiai tęsis ir pas vikingus galėsite pasirinkti kokių pramogų – šaudyti iš lankų, žaisti senovinius žaidimus ar gamintis maistą ant laužo.

Tiems, kas nematėte mūsų gražiojo baidarių maršruto Viesos-Družai – pati geriausia proga jį išbandyti.

O atplaukę į “Vikingų kaimą” baidarėmis galėsite, pasistiprinę ir išsimaudę upėje – susipažinti su senoviniais stalo žaidimais, pasimatuoti vikingo šarvuotę, pašaudyti iš lankų, išsikepti blynų ant laužo, ir šiltai pasišnekučiuoti su šio kaimo šeimininkais.

O dabar viskas nuo pradžių ir detaliau:
9.00 Atvyksta iš anksto užsiregistravę dalyviai, kurie nori išbandyti plaukimą baidarėmis Viesos-Družai
10.00 Plaukimo baidarėmis startas.

14.00 Lauksime jūsų ant Širvintos kranto, su paruošta laužaviete, karšta mėtų arbata. Pats laikas traukti iš krepšių atsivežtus skanėstus, dešreles, kurias galima bus pasikepinti ant jau paruoštų žarijų.

Gyvosios edukacijos “Vikingų kaime” kainoraštis:

25 Eur šeimos bilietas, į kurį įeina dvivietė baidarė, jos transportavimas. Ir į ją sutalpinti galima dar vieną ar porą vaikučių, bei visa edukacinė programa Vikingų kaime (būtina registracija el.p. info@vikingukaimas.lt)

10 Eur šeimos bilietas, į kurį įeina edukacinė programa Vikingų kaime, laužavietė, bei laisvas laikas poilsiavietėje, maudynės Širvintoje.
5 Eur suaugusio bilietas