DIENOS STOVYKLA „KARIO KELIAS“

DIENOS STOVYKLA „KARIO KELIAS“

DIENOS STOVYKLA „KARIO KELIAS“

0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 votes, average: 0.00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this post.
Loading...

"Kario kelias" yra dieninė vasaros stovykla vaikams, 6 dienų su interaktyviomis, praktinėmis veiklomis kartu apjungiant kultūrinį istorinį karo meno paveldą, tradicinius amatus, senovės protėvių kultūrą ir gyvenseną gamtinėje aplinkoje.

Stovyklos programa parengta patyriminio ugdymo principais. Vaikai aktyviai veiklose bus įtraukiami į užduotis, rungtis, žaidimus, karių treniruotes (šaudymas iš lankų, iečių gaminimas ir mėtymas, ir pan.) autentiškoje, gamtinėje aplinkoje. Pasirinkta programos tema apie senąją Lietuvos ir pasaulio karo istoriją, apjungiant ir palyginant skirtingus karybos kultūros, karo amatų ir gyvensenos aspektus, skirta skatinti moksleivius domėtis savo tautos kilme, ją pažinti ir stiprinti savo tautinį tapatumą per patyrimą, komandines užduotis ir asmeninių tikslų išsikėlimą.

"Vikingų kaime" profesionaliai įrengtos, pritaikytos edukacinės erdvės, gausios priemonėmis ir eksponatais, garantuoja dalyvaujančių vaikų kokybišką patyrimą per vykdomas edukacijas.Stovyklų veiklas veda edukatoriai, kurie „gyvena“ ir „dega“ savo veikla ir gali kokybiškai bei įvairiapusiškai atskleisti pasirinktą meno ar kultūros sritį.Stovykloje organizuojamų veiklų metu įtraukiant žaismingų patirčių, vaikų mokymąsi paverčia smagiu užsiėmimu ir kartu padidina jų motyvaciją bei pilnavertį įsitraukimą į ugdymo procesą.

Stovyklą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

INFORMACIJA

Stovyklos datos:  I stovykla: 2018 m. birželio 25 - 30 d.

                                     II stovykla: 2018 m. liepos 16 - 21 d.

Dalyvių amžius: stovykla skirta 7-14 m. vaikams

Dalyvių skaičius: 20-25 dalyvių grupę

Kaina dalyviui: 130,00 Eur 

Vieta: Širvintų 36, Družų km., Širvintų raj. (50 km nuo Vilniaus, 90km nuo Kauno, Panevėžio, 25 km nuo Ukmergės)

Trukmė: 6 dienos su maitinimu ir viena nakvyne palapinėse

Registracija: Būtina išankstinė registracija. Edukacijų kuratorė  Judita Korsakienė, telefonu 8 615 92611.